Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

BULUTLAR DERİ TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ, 1996 yılında inşaat ve yapı alanlarında Pvc Profili ihracatı yapmaya başlamış olup 2017 yılında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesiyle yola çıkan BULUTLAR DERİ TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ, 2012 yılında ise Türkiye'de yıllar süren ciddi atılımlar sonucunda hem sektörün lider kuruluşu hem de plastik sektörünün ihracat lideri olmayı başarmıştır.

1996 yılından beri yapı ve inşaat  sektörüyle iç içe olan firmamız, çağdaş yapıların vazgeçilmezi olarak kullanılan Pvc Profil üretimine 2017 yılında “SORAY,SARDAR,ALTINPEN,STARPEN,MARKAPLAST” markaları adı altında başlamıştır. Kısa bir zaman içerisinde sektörünün önde gelenleri arasına giren BULUTLAR DERİ TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. geçen bu süreç içerisinde ekonomik, estetik ve çağdaş tercihleri ön planda tutarken, kalite politikasından kesinlikle ödün vermemiştir.
 
Bugün , en yenilikçi mekanlar  ve çağdaş yaşam alnları için çağdaş çözümler sunan BULUTLAR DERİ TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. konusunda profesyonel ekibi, PVC pencerelerde mükemmeli yakalamak için 11.270 m2 si kapalı olmak üzere toplam 14.240 m2 lik üretim tesisleri üzerinde çalışmalarına durmadan devam ediyor.

2023 Yılı başlarında BULUTLAR GROUP çatısı altında MİRCAN ALÜMİNYUM AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., BULUTLAR DÖKÜM SAN.VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ve MARKAPLAST SAN.VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ,  lerini kurarak farklı sektörlere faliyet göstremeye başlamıştır.
 
Kendi alanında her zaman lider olmayı ilke edinen BULUTLAR DERİ TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ürettiği profillerde mükemmelli yakalamak için teknolojiden en üst seviyede yararlanmakta ve sektöründe bu konuda örnek alınmaktadır.
 
İnsan hatalarından meydana gelecek sorunları ortadan kaldırmak için Türkiye de pek az firmada mevcut olan Bilgisayarlı Tam Otomatik Besleme Ünitelerini (Otomasyon) kullanmaktadır. Bu üniteler sayesinde her profil aynı formülizasyon ölçüsünde üretilmektedir.
 
BULUTLAR DERİ TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. her tüketicinin ihtiyacını ve beğenisini karşılayacak farklı alternatif profil seçeneklerine sahiptir. Bundan yola çıkarak bünyesinde  farklı seri ve onlarca ürün çeşidini ve bu ürünlerin kullanım amaçlarına yönelik her türlü yardımcı profillerini aralıksız olarak üretmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın